Source:
Encyklopedia katolicka, t. 18: Serbowie - Szczepański, Lublin, Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, 2013, ss. VIII, kol. 1456

Introduced: 30.01.2015 09:58 | Last update: 27.05.2016 19:37

Type of work: Encyklopedia / słownik

Title: Encyklopedia katolicka

Volume / volumes and part / parts: t. 18: Serbowie - Szczepański

Place / places of publication: Lublin

Publishing house: Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Year / years of publication: 2013

Pages: ss. VIII, kol. 1456

Additional information for readers:

[red. nacz. Edward Giglewicz]

List of entries

  1. Sędziszów Małopolski, aut.: Magdoń Jacek, kol. 89-90
  2. Sękowski, Senkus Wincenty MIC, aut.: Kosmowski Jan, kol. 92-93
  3. Sieciechów, aut.: Kumor-Mielnik Joanna, kol. 124-125
  4. Siekierzyński Tomasz SJ, aut.: Grzebień Ludwik, kol. 143
  5. Siemiatycze, aut.: Czumaj Zenon, kol. 148-149
  6. Sierakowski Sebastian SJ, aut.: Krasucka Beata, kol. 172-173
  7. Sierpc, [w:], aut.: Herod Patrycja Ewa, kol. 179-180
  8. Skępe, aut.: Rusecki Innocenty, kol. 282-283
  9. Skrzynecki Rafał Szymon SJ, aut.: Królikowski Piotr, kol. 324
  10. Słonim, aut.: Dudik Aleksander, kol. 358-359
  11. Słuck, aut.: Dudik Aleksander, kol. 410-411
  12. Słupsk, [w:] , aut.: Wrzeszcz Maria, kol. 422-424
  13. Smardzewice, aut.: Wieteska Magdalena, kol. 434
  14. Smolany, aut.: Guzewicz Wojciech, kol. 446
  15. Smoleńsk, Smolensk, aut.: Rosowski Witalij, kol. 448-449
  16. Smuglewicz Franciszek, aut.: Gombin Krzysztof, kol. 463-464
  17. Snarski Stanisław OP, aut.: Brzozecki Sławomir, kol. 466-467
  18. Sochaczew, aut.: Herod Patrycja Ewa, kol. 481-482
  19. Sokal, aut.: Osadczy Włodzimierz, kol. 550
  20. Staniątki, aut.: Wieteska Magdalena, kol. 780
  21. Stanisławów, Iwano-Frankowsk, Iwano-Frankiwśk, aut.: Osadczy Włodzimierz, kol. 804-805
  22. Stara Wieś, aut.: Kozak Szczepan, kol. 841-842
  23. Stary Sącz, aut.: Geryn Katarzyna, kol. 864-866
  24. Stawiski, aut.: Łupiński Józef, kol. 896
  25. Stoczek Klasztorny, Stoczek Warmiński, Springborn, aut.: Kopiczko Andrzej, kol. 964-965
  26. Stopnica, aut.: Poniewozik Leszek, kol. 984-985
  27. Stryj, aut.: Osadczy Włodzimierz, kol. 1056-1057
  28. Strzegom, Striegau, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 1062-1063
  29. Strzelce Krajeńskie, aut.: Strzyżewski Wojciech, kol. 1065
  30. Strzelin, Strehlen, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 1068-1069
  31. Strzelno, Strelno, aut.: Gładysz Andrzej, kol. 1070
  32. Studzianna, Studzianna-Poświętne, aut.: Nastalska-Wiśnicka Joanna, kol. 1088-1089
  33. Sulejów, aut.: Bor Agnieszka, kol. 1180
  34. Szamotuły, aut.: Konieczny Mariusz, kol. 1409
  35. Szaniec, aut.: Poniewozik Leszek, kol. 1415
  36. Szczebrzeszyn, aut.: Leszczyński Mariusz, kol. 1437-1438
  37. Szczecinek, aut.: Wrzeszcz Maria, kol. 1442-1444
  38. Wejman Grzegorz, aut.: Starogard Szczeciński, kol. 846-847

Pozostałe tomy