Source:
Encyklopedia katolicka, t. 20: Vác - Żywy różaniec, Lublin, Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, 2014, wyd. wyd. 3 popr. i uzup., ss. VIII, kol. 1664

Introduced: 09.03.2015 08:41 | Last update: 31.05.2016 10:20

Type of work: Encyklopedia / słownik

Title: Encyklopedia katolicka

Volume / volumes and part / parts: t. 20: Vác - Żywy różaniec

Place / places of publication: Lublin

Publishing house: Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Year / years of publication: 2014

Edition: wyd. 3 popr. i uzup.

Pages: ss. VIII, kol. 1664

Additional information for readers:

[red. nacz. Edward Giglewicz]

Wykaz artykułów

List of entries

  1. Wadowice, aut.: Graff Tomasz, kol. 138-139
  2. Wałcz, Deutsch Krone, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 192-193
  3. Warka, aut.: Staniewicz Piotr, kol. 206-207
  4. Warszawa, aut.: Dudziński Paweł, kol. 230
  5. Warta, aut.: Rulka Kazimierz, kol. 258-259
  6. Warta, aut.: Rulka Kazimierz, kol. 259
  7. Wasilków, Święta Woda, aut.: Szot Adam, kol. 268-269
  8. Wąchock, aut.: Poniewozik Leszek, kol. 306-307
  9. Wągłczew, aut.: Gmurczyk Zbigniew, kol. 307
  10. Wągrowiec, aut.: Gładysz Andrzej, kol. 308
  11. Wąsosz, aut.: Jemielity Witold, kol. 311
  12. Wejherowo, aut.: Nowicki Tomasz, kol. 348-349
  13. Węgrów, aut.: Czumaj Zenon, kol. 408-409
  14. Węgrów, aut.: Czumaj Zenon, kol. 409
  15. Widawa, aut.: Lewandowicz Janusz, kol. 460
  16. Wielgomłyny, aut.: Kapuściński Jacek, kol. 490-491
  17. Wieliczka, aut.: Graff Tomasz, kol. 492-493
  18. Wielka Wola-Paradyż, aut.: Kumor-Mielnik Joanna, kol. 498-499
  19. Wieluń, aut.: Związek Jan, kol. 529-530
  20. Wieluń, aut.: Związek Jan, kol. 529
  21. Wieruszów, aut.: Wlaźlak Władysław Piotr, kol. 538-539
  22. Wieruszów, aut.: Wlaźlak Władysław Piotr, kol. 539
  23. Wierzbięcice, aut.: Kopiec Jan, kol. 543
  24. Wigry, aut.: Guzewicz Wojciech, kol. 564-565
  25. Winnica, aut.: Modzelewska Bożena, kol. 671-672
  26. Wisła, aut.: Matysiewicz Maria, kol. 690-691
  27. Witebsk, Wiciebsk, aut.: Rosowski Witalij, kol. 704-705
  28. Witów, aut.: Geryn Katarzyna, kol. 720
  29. Włodawa, aut.: Kumor-Mielnik Joanna, kol. 803-804
  30. Wodzisław Śląsk, Loslau, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 836
  31. Wolbrom, aut.: Wlaźlak Władysław Piotr, kol. 878
  32. Wołów, Wohlau, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 914
  33. Wronki, aut.: Neumann Piotr Franciszek, kol. 977
  34. Wschowa, Fraustadt, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 992-993
  35. Wysokie Koło, aut.: Kumor-Mielnik Joanna, kol. 1085
  36. Wyszogród, aut.: Graczyk Waldemar, kol. 1092
  37. Zakroczym, aut.: Graczyk Waldemar, kol. 1198-1199
  38. Zamość, aut.: Leszczyński Mariusz, kol. 1230-1232
  39. Zaręby Kościelne, aut.: Łupiński Józef, kol 1255
  40. Zawichost, aut.: Poniewozik Leszek, kol. 1279-1280
  41. Ząbkowice Śląskie, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 1291-1292
  42. Złoczew, aut.: Rozynkowski Waldemar, kol. 1431-1432
  43. Żagań, Sagan, aut.: Górniak Marek Robert, kol. 1563-1564
  44. Żarnowiec, Zarnowitz, aut.: Nowicki Tomasz, kol. 1568
  45. Żnin, aut.: Gładysz Andrzej, kol. 1603-1604
  46. Żółkiew, Żowkwa, Nesterow, aut.: Modzelewska Bożena, kol. 1608
  47. Żukowo, aut.: Nowicki Tomasz, kol. 1612-1613
  48. Żuromin, aut.: Graczyk Waldemar, kol. 1621-1622
  49. Żydyczyn, aut.: Osadczy Włodzimierz, kol. 1646-1647
  50. Żyrowice, Żurowice, Żyrowiczy, aut.: Modzelewska Bożena, kol. 1656-1657
  51. Żytomierz, Żytomyr, aut.: Modzelewska Bożena, kol. 1659-1660

Pozostałe tomy